Emisja obligacji i pozyskiwanie finansowania

Powrót

Czym jest?

Nieważne czy potrzebujesz środków na nową inwestycję, czy też przymierzasz się do restrukturyzacji, dla nas istotne jest to że musisz mieć dostęp do nowych źródeł finansowania. Budując strategię działalności zwróć proszę uwagę, że pozyskanie finansowania, w sytuacji gdy dotacje z Funduszy UE są mocno ograniczone, wymaga przygotowania dobrego modelu finansowego oraz przepracowania strony prawno-formalnej pozyskania takiego finansowania.

Co możesz zrobić?

Musisz się przygotować na przedstawienie nam uwarunkowań swojego przedsięwzięcia, byśmy mogli zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie mające na celu pozyskania finansowania. Zbierz więc wszystkie istotne informacje o planowanym przedsięwzięciu i skontaktuj się z COMPER.

Jakie jest zagrożenie?

Jeżeli odpowiednio się nie przygotujesz, to z pewnością nie otrzymasz finansowania, co w efekcie będzie skutkować porażką biznesową. Możesz więc uniknąć takiej sytuacji, gdy skontaktujesz się z nami i pozwolisz nam na przygotowanie wszystkich koniecznych elementów prowadzących do pozyskania finansowania.

Co możemy zrobić dla Ciebie:

  • Przygotować interaktywny model finansowy,
  • Przygotować dokumentację aplikacyjną,
  • Wprowadzić ewentualne modyfikacje w zamierzeniach biznesowych.

W tym zakresie może Cię wesprzeć Maciej Fornalczyk i Piotr Kulczycki wraz z zespołem COMPER.

Emisja obligacji i pozyskiwanie finansowania