Modelowanie rekompensaty

Powrót

Czym jest?

Branża komunalna ma swoje wymagania i uwarunkowania. Jeżeli jesteś przedstawicielem tej niezwykle interesującej branży, to modelowanie rekompensaty jaką masz otrzymywać od Twojego zamawiającego powinno być dla Ciebie ciekawym zagadnieniem. Szczególną uwagę musisz położyć na monitorowanie straty oraz płynności Twojego przedsiębiorstwa, tak abyś mógł odpowiednio wcześnie informować o tym swoje właściciela. Posiadanie odpowiednio przygotowanego narzędzia analitycznego pozwoli na uniknięcia zarzutów o prowadzenie działalności w sposób niegospodarny.

Co możesz zrobić?

Podstawową kwestią jest przeprowadzenie analizy twojej umowy wykonawczej w kontekście zasad rozliczania rekompensaty. Kolejnym krokiem jest zdefiniowanie jakie parametry będą kluczowe w ocenie Twojej działalności. Następnie skontaktuj się z COMPER.

Jakie jest zagrożenie?

Brak dysponowania modelem pozwalającym na monitorowanie rozliczeń rekompensaty powoduje, ze nie masz argumentów w dyskusji z dawcą powierzenia w zakresie należnej Ci rekompensaty. W przypadku zaistnienia problemów finansowych, nie możesz się skutecznie bronić przed zarzutami oraz nie masz wiedzy jak odpowiednio zorganizować finansowanie, aby nie pogłębiać problemów.

Co możemy zrobić dla Ciebie:

  • Przygotować interaktywny model finansowy,
  • Przeprowadzić audyt rekompensaty,
  • Przygotować raport z audytu konstrukcji powierzeniowej,
  • Wdrożyć system monitorowania płynności.

W tym zakresie może Cię wesprzeć Maciej Fornalczyk, Piotr Kulczycki i Mateusz Łęczycki wraz z zespołem COMPER.

Modelowanie rekompensaty