Szkolenia i warsztaty

Powrót

Czym jest?

Warto jest uzupełniać i aktualizować wiedzę. Z drugiej strony wiemy, że warto również dzielić się wiedzą, gdyż wtedy realizacja przedsięwzięć o większych wyzwaniach jest nie wiąże się z wysokim ryzykiem i prowadzenie takiego projektu jest po prostu łatwiejsze. Dla wszystkich zainteresowanych. Z tego też względu w COMPER wierzymy, że dobre szkolenie pozwala na przygotowanie na przeprowadzenie nawet najtrudniejszych przedsięwzięć.

Co możesz zrobić?

Gdy tylko pojawi się zapotrzebowanie na pozyskanie specjalistycznej wiedzy z zakresu pomocy publicznej, modelowania, czy też wyliczania wartości rekompensaty – zgłoś się do COMPER. Przygotujemy dla Ciebie zakres szkolenia, który będzie odpowiadał na Twoje zapotrzebowanie. Stawiamy na dużą interaktywność i z tego też względu zawsze zachęcamy do przesłania nam konkretnych pytań, które będą osnową naszego spotkania.

Jakie jest zagrożenie?

Masz szansę na pozyskanie wiedzy od specjalistów z zespołu COMPER. Nie wahaj się i spotkaj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy i przeprowadzimy szkolenie lub warsztat – w zależności od zapotrzebowania.

Co możemy zrobić dla Ciebie:

  • Przeprowadzić diagnozę potrzeb szkoleniowych,
  • Przygotować i przeprowadzić szkolenie,
  • Przygotować i przeprowadzić warsztaty dla mniejszej liczby uczestników (max. 20),
  • Przeprowadzić szkolenie z testem kompetencji i analizą wyników przyrostu wiedzy.

W tym zakresie może Cię wesprzeć Maciej Fornalczyk, dr Joanna Fornalczyk oraz Piotr Kulczycki wraz z zespołem i przygotować stosowną konstrukcję powierzeniową. Stroną organizacyjną szkoleń zajmuje się natomiast Agnieszka Szewczuga.

Szkolenia i warsztaty