6 marca 2019 r. w łódzkim Hotelu Ambasador odbędzie się regionalne spotkanie Komisji Konkurencji Międzynarodowej Izby Handlowej w Polsce (ICC Polska). Wydarzenie ma charakter edukacyjny i jest skierowane do przedsiębiorców, ponieważ chęć wdrażania nowych innowacji, rozwijania biznesu może często prowadzić do niezamierzonego naruszenia prawa antymonopolowego. Na co przedsiębiorca powinien zwrócić szczególną uwagę, jak efektywniej kształtować politykę handlową i plasować produkty na rynku? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają uczestnicy wydarzenia.
Prowadząc działalność rynkową codziennie spotykamy się z ryzykiem gospodarczym, w tym z ryzykiem naruszenia prawa. COMPER Fornalczyk i Wspólnicy sp.j. od blisko dwudziestu lat zajmuje się doradztwem biznesowym, kładąc nacisk na przestrzeganie prawa ochrony konkurencji. 

Do udziału w spotkaniu w szczególności zachęcamy przedsiębiorstwa małe i średnie, gdyż zdobycie wiedzy z przedmiotowego zakresu może przydać się w prowadzeniu skutecznej walki konkurencyjnej.
Warto zaznaczyć, że naruszenie prawa ochrony konkurencji bywa spowodowane nawet w sposób nieumyślnie dlatego właśnie należy wiedzieć, jak chronić się przed tego typu ryzykiem. 

Organizatorami spotkania są Komisja Konkurencji Międzynarodowej Izby Handlowej (International Chamber of Commerce - ICC) wraz z UOKiK Delegatura w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się 6 marca w godzinach 10:00 – 13:00 w łódzkim Hotelu Ambasador. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa do 28 lutego na adres e-mail: porozmawiajmy@comper.com.pl oraz (równolegle) na adres sekretariat@iccpolska.pl